У грудні лікар-реабілітолог, вертебролог і фахівець з кінезіотерапії Алла Подзорова проведе дві сесії консультацій. Прийом пацієнтів відбудеться на базі нової студії фізичної реабілітації «Здорові рухи». Без операцій, медикаментів і зайвих призначень лікар сформує індивідуальну програму, результати якої відчутні уже після перших кількох днів.

Кандидат медичних наук, лікар спортивної медицини, фахівець у реабілітології, вертебрології та кінезіотерапії Алла Подзорова працює у столичному медичному центрі. Останнім часом все частіше консультує пацієнтів з різних куточків України. Але для Полтави вирішила робити виїзні консультації.

– Я – полтавка, давно працюю у Києві. У Полтаві маю багато чудових колег, є дуже висококласні фахівці в реабілітації. Але карантин «знерухомив» таку величезну кількість людей, що отримати якісні послуги і допомогу реабілітологів стало складніше. Добре, що у нашій спеціальності з’являються послідовники. І я вирішила співпрацювати з новою полтавською студією фізичної реабілітації «Здорові рухи», – розповідає Алла Вікторівна. – Пацієнти звертаються з різними проблемами. Від найпоширенішого – біль у спині, попереку до відновлення після інсультів, інфарктів, травм. І якщо раніше це вважалось проблемами людей середнього і старшого віку, то зараз звертаються і батьки з дошкільнятами, і школярі, і молодь 20+. У нас були пацієнти після інсульту у 26 (!) років і раннім розсіяним склерозом.

Засновник студії – Дмитро Мироненко говорить, що після роботи у фітнес-центрах вирішив зосередитися виключно на реабілітації. Її потребують навіть професійні спортсмени і прихильники здорового способу життя. Саме помірні, правильно розподілені навантаження підтримують здоров’я і змінюють якість життя на краще. Заняття на спеціальних на тренажерах-кросоверах під наглядом тренерів-реабілітологів цілком безпечні і результативні. Також у студії займаються дизайном постави. Рівна спина і піднята голова замість звичної сутулості – це одна з основ гарного самопочуття і зовнішнього вигляду.

–Пацієнти студії, які звикли тамувати біль знеболюючими препаратами і остерігатись різких рухів, щоб не відчути «постріл» у спину, повірити не могли, що існують ефективні методики для життя без таблеток. Нестероїдні протизапальні ліки – це засіб для симптоматичного лікування. Ви якийсь час не відчуваєте болю, але джерело проблеми не зникає. А після тривалого прийому з’являться нові проблеми з внутрішніми органами. Курс ліків розрахований на зняття гострих станів, а далі потрібно працювати і «розбудити» весь організм, – продовжує лікар. – Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма, яка враховує особливості і рівень фізичного розвитку, ступінь захворювання, загальний стан здоров’я. На повторній консультації яоцінюю результати і наскільки стало краще після виконання призначеної програми. Якщо пацієнт не пропускає призначень, знімається больовий синдром, активізуються глибокі м’язи, відновлюється живлення уражених тканин, повертається рухливість суглобів і хребта. Пацієнти радіють, що знову можуть вільно рухатись.

Лікар консультує як уже з встановленими діагнозами (артроз (остеоартроз), хвороба Бехтерева (анкілозуючий спондиліт), гонартроз (артроз колінного суглоба), дисплазія тазостегнових суглобів, коксартроз (артроз тазостегнового суглоба), кіфоз, лордоз, сколіоз, міжхребцеві грижі, протрузії, остеопороз, остеохондроз, пласкостопість, ревматоїдний артрит тощо), так і діагностує за спеціальною методикою, враховуючи результати функціональних обстежень.

У студії також працює масажний кабінет і виконується тейпування – профілактичне і реабілітаційне.

Запис на консультації 12 і 26 грудня відкрито – сплачується попередня вартість. Телефонуйте, щоб дізнатись ціни на послуги і обрати зручний час –(050) 880 999 8

Студія фізичної реабілітації «Здорові рухи»: м. Полтава, вул. Гагаріна, 1