Рух може стати найкращим засобом для полегшення болю в спині. Ось кільки порад, допоможуть вам які зберегть фізичну активність☝️

Ходьба?♀️
Дослідження показал, що аеробні навантаження низької інтенсивності (наприклад, ходьба) допомагають полегшити біля в попереку. Намагайтеся більше ходити пішки - на роботу (хоча б частину шляху), в магазин. Ходьба зміцнює м'язи, які утримують тіло у вертикально положенні, і покращує стабільність хребта.

Робити перерви?
Якщо ви довго перебуваште в сидячому положенні (наприклад, коли працюєте за комп'ютером), це створює велике навантаження в поперечном направлении, в результате чого в ньому може виникати біль. Робіть регулярні перерви від час роби: часід часу вставайте, робіть розминку.

Розтяжка?‍♂️
Нашему хребту потрібен рух, так как низко физическая активність може спровокувати біль в спині. Просто вправе на розтяжку связать, чтобы полегти біль и убрать рухлядь. Не робіть різких рухів: вправи не повинні завдавати болю. Вправи виконуйте на рівній твердій поверхні.
Зміцнення
м'язів? Править
для зміцнення м'язів тулуба, живота, спини и таза допомагають полегшити біль в спині и покращують відчуття рівноваги. Підійдуть будь-які вправи для вязания преса и спини.

І звісно, ​​тренування в@zdorovi_ruhi_plt?
Нагадуємо, щоб розпочати занятость в нашей студии, першим етапом є БЕЗКОШТОВНА консультація с нашим спеціалістом!
Для запису звертайтеся ?? + 380 (50) 880 99 98?